Zaproszenie na spektakl "Pomoc domowa"

Mamy przyjemność ponownie zaprosić Państwa na dawkę wspaniałej zabawy z Wrocławskim Teatrem Komedia , który już trzeci raz zawita na deskach breńskiej sceny.Tym razem POMOC DOMOWA! Przezabawna komedia Marca Camolettiego, w znakomitej adaptacji Bartosza Wierzbięty (autora dialogów, między innymi do filmów: „Shrek", „Madagaskar", „Asterix i Obelix: Misja Kleopatra") – przetłumaczona przez niego po sukcesie sztuki "Boeing Boeing".
Ten błyskotliwy tłumacz postanowił postać Nadii z "Boeing Boeing" (Dorota Wierzbicka-Matarrelli – wcześniej „Jesteś Bogiem”, „Pierwsza miłość”) przenieść w nowe realia, w inne życiowe sytuacje. I tym razem akcja spektaklu rozgrywa się w domu Maxa (Wojciech Dąbrowski – m.in. „Plebania”, „Pierwsza miłość”, „Przyjaciółki”) i Joli (Katarzyna Skoniecka – „Klan”, „Pierwsza miłość”) prowadzonym przez obdarzoną ciętym, inteligentnym dowcipem - pomoc domową.Małżeństwo, zdrada i chęć przeżycia miłosnej przygody. Sex, doświadczenie i młodość: Ilona Lewandowska (obecnie serial „Przyjaciółki”) i Kornel Sadowski (debiut sceniczny) /Jakub Giel (m.in. „Fala zbrodni”) - ciągle zaskakujące widza sytuacje życiowe, duża ilość trzaskających drzwi i znakomicie przetłumaczone dialogi. To wszystko gwarantuje tej sztuce podobny sukces jaki odniósł ulubiony przez widzów "Boeing Boeing". Plejada wspaniałych polskich artystów sceny - kostiumy Zofia De Ines, muzyka Bartosz Pernal, scenografia Wojciech Stefaniak to już absolutna wisienka na naszym teatralnym torcie . Osłodźcie nim sobie codzienną rzeczywistość i skosztujcie Teatru Komedia z Wrocławia!Marc Camoletti
POMOC DOMOWA
Adaptacja: Bartosz Wierzbięta
Reżyseria: Wojciech Dąbrowski
Kostiumy: Zofia de Ines
Scenografia: Wojciech Stefaniak
Muzyka: Bartosz Pernal
Opracowanie muzyczne: Paweł Dobosz
Światła: Alicja Petrucka
Obsada:
Dorota Wierzbicka-Matarrelli, Katarzyna Skoniecka, Ilona Lewandowska, Wojciech Dąbrowski, Kornel Sadowski/Jakub GielBilety już w sprzedaży!
GOK WIJEWO: Tel. 65 549 44 03Koszt: 50 zł