Zawody w Tenisie Stołowym

13 stycznia 2018 odbyły się zawody w Tenisie Stołowym o SUPER PUCHAR WÓJTA GMINY WIJEWO, które zostały poprowadzone przez Pana Tomasza Skrzypczaka. Wsparcie zostało udzielone przez Urząd Gminy Wijewo oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wijewie.

W turnieju wzięło udział 39 zawodników z miejscowości takich jak: Radomierz, Siekowo, Nowa Sól, Wschowa, Babimost, Niechłód, Leszno, Kaszczor, Sława, Gostyń, Włoszakowice oraz Wrocław.
W turnieju uczestniczyła również zawodniczka - medalistka IGRZYSK PARAOLIMPIJSKICH W RIO.
Super Puchar Wójta Gminy Wijewo trafił w ręce Bartosza Wasiołka z Błękitni Niechłód.
Vice Mistrzem został Mateusz Kufel z Pogoni Wschowa, natomiast II Vice Mistrzami zostali: Stasik Mateusz z Klubu Tenisa Stołowego Wijewo oraz Hubert Andrzej z Wamet Dąbcze.

DOCHÓD Z CAŁEGO WYDARZENIA WESPRZE WOŚP.